Lampa sufitowa RONDO GRAY 732883
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | nax 15W LED |
| Kolor stelaża | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor abażura - klosza | Biały|Szary |
| Długość lampy | 50 cm |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
| Szerokość lampy | 50 cm |
| Styl lampy | Klasyczny|Minimalistyczny|Skandynawski |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Wysokość lampy | 13 cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Źródło światła | E27 |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zawiera źródło światła | Nie |
