Lampa sufitowa RONDO WHITE 3330
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Źródło światła | E27 |
| Wysokość lampy | 14 cm |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | max 15W LED |
| Kolor stelaża | Biały |
| Kolor abażura - klosza | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
| Długość lampy | 30 cm |
| Styl lampy | Klasyczny|Minimalistyczny|Skandynawski |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Szerokość lampy | 30 cm |
