Lampa wisząca JOKER CASHMERE/GOLD 3xGU10 (koło)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 3.37kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 3.77kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | JOKER CASHMERE |
| MOC | 3xGU10 |
| KOLOR | KASZMIR |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
