Kinkiet JOKER CASHMERE/GOLD 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 110mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.27kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 95mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 0.38kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MARKA | Milagro |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| RODZINA LAMP | JOKER CASHMERE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| MOC | 1xGU10 |
| KOLOR | KASZMIR |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
