Lampa sufitowa JOKER CASHMERE/GOLD 3xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 340mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.96kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 95mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 1.18kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | JOKER CASHMERE |
| MOC | 3xGU10 |
| KOLOR | KASZMIR |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
