Lampa sufitowa ALFA SPARK 4 x E27 I 24254
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA SPARK 4×E27 | 24254
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA SPARK to stylowe i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni lub większym przedpokoju. Wyposażona w cztery oprawki na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia mocne i równomierne światło, które możesz dopasować pod kątem barwy i mocy do swoich potrzeb.
Prosta, minimalistyczna forma lampy świetnie wpisuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym, skandynawskim, loftowym lub industrialnym — nadając wnętrzu uniwersalnego, eleganckiego charakteru. ALFA SPARK 4×E27 to praktyczne oświetlenie sufitowe łączące estetykę z funkcjonalnością, które podkreśli design Twojego pomieszczenia i stworzy przyjemną atmosferę świetlną.
Dane techniczne
| Szerokość | 75 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Barwa klosza | srebrny |
| Głębokość | 9 cm |
| MATERIAŁ | Metal/Drewno |
| Ilość źródeł światła | 4 x E27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
