Lampa sufitowa ALFA SPARK 2 x E27 I 24252
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA SPARK 2×E27 | 24252
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA SPARK to funkcjonalne i stylistyczne oświetlenie, które świetnie sprawdzi się w mniejszych i średnich pomieszczeniach — takich jak salon, sypialnia, jadalnia czy przedpokój. Wyposażona w dwa gniazda na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), lampę możesz łatwo dopasować pod kątem mocy i barwy światła do własnych potrzeb, tworząc odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu.
Prosta, minimalistyczna forma w nowoczesnym wydaniu sprawia, że ALFA SPARK doskonale wpisuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym, skandynawskim czy industrialnym — stanowiąc elegancki, a jednocześnie uniwersalny element oświetleniowy.
ALFA SPARK to praktyczne oświetlenie, które łączy funkcjonalność z estetycznym designem, podkreślając charakter Twojego wnętrza.
Dane techniczne
| Wysokość | 16,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 48 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Barwa klosza | srebrny |
| Głębokość | 9 cm |
| MATERIAŁ | Metal/Drewno |
| Ilość źródeł światła | 2 x E27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 15W |
