Lampa sufitowa ALFA SPARK 3 x E27 I 24253
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA SPARK 3×E27 | 24253
Nowoczesna lampa sufitowa ALFA SPARK to stylowe i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni lub przedpokoju. Wyposażona w trzy gniazda na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i komfortowe światło, które możesz dopasować pod kątem barwy i mocy do własnych potrzeb.
Prosta, minimalistyczna forma lampy wpisuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym, skandynawskim lub industrialnym — nadając wnętrzu uniwersalnego i eleganckiego charakteru. ALFA SPARK 3×E27 to praktyczne oświetlenie sufitowe łączące estetykę z funkcjonalnością, które podkreśli design Twojego pomieszczenia i stworzy przyjemną atmosferę świetlną.
Dane techniczne
| Wysokość | 16,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 54 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Barwa klosza | srebrny |
| Głębokość | 9 cm |
| MATERIAŁ | Metal/Drewno |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Źródło światła | E27 LED |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | 15W |
