Lampa ogrodowa Rondo II RO-800
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słupek oświetleniowy Rondo II RO-800 o wysokości 80 cm to nowoczesna oprawa oświetleniowa, wyposażona w energooszczędne źródło światła LED o mocy 12 W, które generuje silny strumień świetlny o wartości 1140 lm. Lampę można łatwo dostosować do swoich potrzeb dzięki przełącznikowi umieszczonemu pod kloszem, który umożliwia zmianę barwy światła na ciepłą (3000K), neutralną (4000K) lub zimną (6000K). Przełącznik ten pełni również funkcję wyłącznika.
Wysokie parametry techniczne oprawy pozwolą doskonale oświetlić teren wokół domu lub firmy, aby poruszanie po zmroku było komfortowe i bezpieczne.
Podstawa lampy wykonana jest z termoplastyku, rura natomiast ze stali galwanizowanej pokrytej termoplastykiem, całość wieńczy głowica wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium, wyposażona w klosz z poliwęglanu, wysoki stopień ochrony IP 65 oraz materiały zastosowane w produkcji gwarantują odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne.
Występuje w trzech wersjach wysokości:105cm, 80cm, 55cm.
Dane techniczne
| Wysokość | 80 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 12W, 230V |
| Materiał korpusu | podstawa - wzmocniony termoplastik lakierowany proszkowo rura - stal galwanizowana, pokryta lakierowanym proszkowo termoplastikiem górna obudowa - odlew aluminiowy klosz - biały poliwęglan |
| Ilość źródeł światła | LED 12W, 230V |
| Średnica | 22 cm |
| lumeny | 1140 lm |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K, 4000K, 6000K |
