Głowica do lampy Rondo II RO-HEAD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa Rondo II w czarnym kolorze, wyposażona w źródło światła LED o mocy 12W. Lampę należy zamontować na rurze o średnicy wewnętrznej ok. 56 mm
Oprawa wyposażona jest w przełącznik umieszczony pod kloszem, za pomocą którego można zmieniać barwę światła na ciepłą (3000K), neutralną (4000K), lub zimną (6000K). Tym samym przełącznikiem można również wyłączyć lampę.
Oprawa wykonana jest z materiałów odpornych na warunki zewnętrzne i posiada wysoki stopień ochrony przed pyłem i wodą (IP65).
Dane techniczne
| Średnica | 20 cm |
| lumeny | 1140 lm |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K, 4000K, 6000K |
| Wysokość | 7 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 12W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Ilość źródeł światła | LED 12W, 230V |
