Lampa ogrodowa Rondo II RO-1050
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słupek oświetleniowy Rondo II RO-1050 o wysokości 105 cm jest nowoczesną oprawą posiadającą wbudowane, energooszczędne źródło światła LED o mocy 12 W, mocnym strumieniu świetlnym 1140lm, wyposażona jest w przełącznik umieszczony pod kloszem, za pomocą którego można zmieniać barwę światła na ciepłą (3000K), neutralną (4000K), lub zimną (6000K). Tym samym przełącznikiem można również wyłączyć lampę.
Wysokie parametry techniczne oprawy pozwolą doskonale oświetlić teren wokół domu lub firmy, aby poruszanie po zmroku było komfortowe i bezpieczne.
Podstawa lampy wykonana jest z termoplastyku, rura natomiast ze stali galwanizowanej pokrytej termoplastykiem, całość wieńczy głowica wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium, wyposażona w klosz z poliwęglanu, wysoki stopień ochrony IP 65 oraz materiały zastosowane w produkcji gwarantują odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne.
Występuje w trzech wersjach wysokości:105cm, 80cm, 55cm.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K, 4000K, 6000K |
| Wysokość | 105 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 12W, 230V |
| Materiał korpusu | podstawa - wzmocniony termoplastik lakierowany proszkowo rura - stal galwanizowana, pokryta lakierowanym proszkowo termoplastikiem górna obudowa - odlew aluminiowy klosz - biały poliwęglan |
| Ilość źródeł światła | LED 12W, 230V |
| Średnica | 23 cm |
| lumeny | 1140 lm |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | 65 |
