Lampa ogrodowa Fler 17602-780 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stojąca FLER 17602-780 DG (wysokość 78cm) dzięki światłu skierowanemu w dół przyjemnie oświetli ścieżki oraz roślinność w ogrodzie, schody prowadzące do budynku, oświetlony nią taras stanie się doskonałym miejscem na wieczorny relaks lub spotkanie towarzyskie.
Oprawę z powodzeniem możemy również wykorzystać w oświetlenia obiektów hotelowych, restauracyjnych oraz terenów biurowo-przemysłowych.
Jej nowoczesne i oryginalne wzornictwo, doda uroku oraz elegancji otaczającym nas zabudowaniom.
Wbudowane energooszczędne źródło światła o mocy 10W składa się z 90 diod SMD LED, generuje strumień świetlny 720lm, posiada przyjemną dzienna barwę światła 4000K.
Lampa została wykonana z lakierowanego proszkowo na kolor ciemny popiel aluminium, wyposażona jest w mleczny klosz z poliwęglanu który chroni źródło światła oraz przyjemnie rozprasza światło.
Stopień ochronny IP 54 zapewnia lampie odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.
W ofercie z serii FLER również niższa lampa stojąca (58 cm) oraz kinkiet.
Dane techniczne
| KOLOR | ciemny popiel |
| Głębokość | 9,1 cm |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Ilość źródeł światła | 90 x 2835 SMD LED; 10 W, 230 V |
| Wysokość | 78 cm |
| lumeny | 720 lm |
| Szerokość | 24 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 90 x 2835 SMD LED; 10 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
