Lampa ogrodowa Fler 17602-580 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FLER 17602-580 DG jest lampą stojąca o wysokości 58cm, została polakierowana na kolor ciemnego popielu, wyposażona jest w wbudowany energooszczędny układ LED 10W (90x SMD LED) który wytwarza strumień świetlny 720lm, oraz przyjemną dla oka dzienną barwę światła 4000K.
Oprawa posiada nowoczesne wzornictwo, które z powodzeniem wkomponuje się w otoczenie współczesnego budownictwa prywatnego, biurowego, przemysłowego. Doskonale oświetli ścieżki oraz alejki w parku lub ogrodzie, podjazd przed domem, schody lub chodnik prowadzący do drzwi wejściowych, ogródek restauracyjny, parking przed obiektem hotelowym.
FLER 17602-580 DG jest lampą trwałą, posiadającą stopień ochrony IP 54, odporną na działanie wilgoci, niskiej oraz wysokiej temperatury, korpus lampy wykonany jest z lakierowanego proszkowo aluminium, klosz natomiast wykonany jest z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu.
W kolekcji FLER dostępne są także: lampa stojąca 78cm oraz kinkiet.
Dane techniczne
| Wysokość | 58 cm |
| lumeny | 720 lm |
| Szerokość | 24 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 90 x 2835 SMD LED; 10 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Głębokość | 9,1 cm |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Ilość źródeł światła | 90 x 2835 SMD LED; 10 W, 230 V |
