Lampa kinkiet Fler 17601 DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet FLER wyróżnia się nowoczesnym i oryginalnym wyglądem, posiada wbudowany energooszczędny układ LED o mocy 10W, charakteryzujący się strumieniem świetlnym 720 lm i przyjemną barwą światła 4000K (biała dzienna).
FLER 17601 DG to lampa, która doda uroku oraz podkreśli elegancki charakter otoczenia. Skierowane w dół źródło światła wspaniale oświetli elewacje budynku, drzwi wejściowe lub taras, pozwalając na komfortowe i bezpieczne poruszanie się wokół domu po zmroku. Tworzy przy okazji przyjemną atmosferę do wieczornych spotkań towarzyskich.
Oprawa posiada stopień ochrony IP54, co sprawia, że jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Kinkiet został wykonany z wysokiej jakości aluminium lakierowanego proszkowo w kolorze ciemnego popielu.
W ofercie znajdują się również lampy stojące z serii FLER o wysokościach 58 cm oraz 78 cm, które doskonale uzupełnią oświetlenie w Państwa przestrzeni.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Głębokość | 9,1 cm |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000 K |
| Ilość źródeł światła | 90 x 2835 SMD LED; 10 W, 230 V |
| Wysokość | 11,5 cm |
| lumeny | 720 lm |
| Szerokość | 24 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 90 x 2835 SMD LED; 10 W, 230 V |
