Lampa ogrodowa ELIS TO 3902-H 919 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ELIS TO 3902-H 919 AL jest nowoczesną lampą stojąca o wysokości 92cm, o pięknym smukłym wyglądzie, w której źródło światła świeci z obu stron lampy,
Lampa została pomalowana wysokiej jakości srebrnym lakierem proszkowym, który zabezpiecza ją przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.
Solidny korpus oprawy został wykonany z aluminium, klosz z poliwęglanu, są to materiały o wysokiej odporności na uszkodzenia które pozwolą na spokojne użytkowanie produktu przez długie lata.
Oprawa została wyposażona w mocowanie źródła światła za pomocą gwintu E27 (max 60W), wybór mocy oraz barwy światła zależy od państwa preferencji, najlepszym wyborem będzie zastosowanie energooszczędnej żarówki LED.
Srebrny kolor lampy doskonale będzie komponował się z przestrzenią wokół domu lub firmy, efektownie oświetli podjazd, ścieżki oraz ogród. Lampa wyposażona jest w klosz w mlecznym kolorze który przyjemnie rozprasza światło redukując efekt oślepiania.
Dane techniczne
| KOLOR | srebrny |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Wysokość | 92 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 9 cm |
