Lampa kinkiet ELIS TY 0651 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny czarny kinkiet ELIS TY 0651 AL to oprawa o eleganckim i smukłym wyglądzie, w której źródło światła skryte za mlecznym kloszem oświetla przestrzeń z obu stron lampy. Kinkiet doskonale uzupełni i oświetli elewację domu, firmy lub innego obiektu.
Kinkiet przyjemnie ozdobi oraz oświetli elewację domu, firmy, budynku użyteczności publicznej.
Lampa wykonana z aluminium lakierowanego proszkowo co dodatkowo chroni lampę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznym, a klosz wykonany jest z trwałego na uszkodzenia mlecznego poliwęglanu.
Dzięki zastosowaniu mocowania żarówki za pomocą gwintu E27 (maks. 60W) wybór mocy oraz barwy światła zależy wyłącznie od Państwa preferencji. Ze względu na trwałość oraz niskie zużycie energii rekomendujemy zastosowanie nowoczesnej żarówki LED.
Dane techniczne
| Szerokość | 14,5 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 15,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| KOLOR | srebrny |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Wysokość | 27,5 cm |
