Lampa ogrodowa ELIS TO 3902-H 650 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ELIS TO 3902-H 650 AL to nowoczesna stojąca oprawa o wysokości 65 cm w srebrnym kolorze, to oprawa o pięknym smukłym wyglądzie, w której źródło światła świeci z obu stron lampy.
Wspaniale oświetli teren firmy, alejki oraz tereny zielone wokół biurowca, restauracji oraz hotelu.
Mleczny klosz sprawi, że światło nabierze miękkiego przyjemnego wyglądu pozbawionego efektu olśnienia
Lampa wykonana z aluminium lakierowanego proszkowo co dodatkowo chroni lampę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznym, a klosz wykonany jest z trwałego na uszkodzenia mlecznego poliwęglanu. Zastosowanie źródła światła na gwint E27 (max 60W) pozwala wyposażyć lampę w energooszczędne żarówki LED, pozostawiając wybór parametrów takich jak moc i barwa światła według własnego uznania.
Dane techniczne
| KOLOR | srebrny |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Wysokość | 65 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 9 cm |
