Lampa ogrodowa CITY 11836 R BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 99 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Szerokość | 12,4 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 16 cm |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
