Lampa kinkiet CITY 1836 II BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CITY 1836 II BL to nowoczesny kinkiet elewacyjny w kolorze czarnym, wykonany z lakierowanego proszkowo aluminium. Źródłem światła jest żarówka montowana na gwint E27, dzięki czemu mogą Państwo sami wybrać moc i barwę światła, stosując nowoczesną żarówkę LED.
Oprawa posiada mleczny klosz, który łagodnie rozprasza światło, nadając przyjemną atmosferę i eliminując odblaski oraz cienie emitowane przez żarówki.
Lampa doskonale sprawdzi się w otoczeniu architektury zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej, będąc doskonałą ozdobą ogrodu, domu czy patio. Doskonale oświetli elewacje i otoczenie w przestrzeni prywatnej oraz firmowej, podkreślając nowoczesny styl biura, hotelu czy restauracji.
Lampę można również zastosować w inwestycjach takich jak biurowce, hale produkcyjne czy osiedla mieszkalne. Wysoki stopień ochrony IP54 zapewnia odporność na warunki atmosferyczne.
W tej serii występują również lampy: CITY 1836 BL (czarna) oraz CITY 1836 AL (srebrna).
Dane techniczne
| Szerokość | 18 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 12,5 cm |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
