Lampa kinkiet CITY 1836 BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CITY 1836 BL to nowoczesny kinkiet elewacyjny w kolorze czarnym, wykonany z lakierowanego proszkowo aluminium. Źródłem światła jest żarówka montowana na gwint E27, dzięki czemu mogą Państwo sami wybrać moc i barwę światła, stosując nowoczesną żarówkę LED.
Oprawa posiada mleczny klosz, który łagodnie rozprasza światło, nadając przyjemną atmosferę, eliminując odblaski i cienie emitowane przez żarówki.
Lampa doskonale sprawdzi się w budownictwie o architekturze zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej, będąc doskonałą ozdobą i oświetleniem elewacji domu lub garażu. Doskonale będzie pasować także w miejscach użyteczności publicznej, takich jak biurowce, tereny przemysłowe czy osiedla mieszkalne.
Wysoki stopień ochrony IP54 zapewnia odporność na warunki atmosferyczne.
Oprawa dostępna jest również w kolorze srebrnym.
Dane techniczne
| Wysokość | 35 cm |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Szerokość | 12 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 11,5 cm |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230V |
