Lampa kinkiet Eris PND-98374-18W-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa kinkiet Eris PND-98374-18W-GD – nowoczesna elegancja w złocie
Lampa kinkiet Eris PND-98374-18W-GD to wyjątkowa oprawa sufitowa marki Italux, która łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością. Jej konstrukcja składa się z metalowego korpusu w kolorze piaskowanego złota z połyskiem oraz dwóch szklanych kloszy – przezroczystego i opalowego – które subtelnie rozpraszają światło.
Dane techniczne
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| lumeny | 2235 lm |
| Wysokość | 30 |
| kelwiny | 3000K |
| Materiał klosza | Przezroczysty, opalowy, szklany |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 17 |
| Maksymalna Moc | 18W |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
