Eris - Lampa wisząca PND-98374-18W-CH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Eris PND-98374-18W-CH – nowoczesny design w chromie
Lampa wisząca Eris PND-98374-18W-CH to elegancka oprawa sufitowa marki Italux, która łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością. Jej konstrukcja składa się z chromowanego korpusu oraz dwóch szklanych kloszy – jasnoszarego i opalowego – które rozpraszają światło w subtelny sposób.
Zastosowanie
Lampa Eris PND-98374-18W-CH doskonale sprawdzi się w:
-
Oświetleniu centralnym: jako główne źródło światła w pomieszczeniu.
-
Dekoracji wnętrz: dodając elegancji i nowoczesnego charakteru.
-
Tworzeniu nastroju: szklane klosze emitują ciepłe, przytulne światło.
Dane techniczne
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 17 |
| Kolor Oprawy | Chrom |
| Maksymalna Moc | 18W |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| lumeny | 2235 lm |
| Wysokość | 28,5 |
| kelwiny | 3000K |
| Materiał klosza | Jasny szary, opalowy, szklany |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
