Eris - Lampa wisząca PND-98374-42W-CH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Eris PND-98374-42W-CH – nowoczesny design w chromie
Lampa wisząca Eris PND-98374-42W-CH to elegancka oprawa sufitowa marki Italux, która łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością. Jej konstrukcja składa się z chromowanego korpusu oraz sześciu szklanych kloszy w odcieniach jasnoszarego i opalowego, które subtelnie rozpraszają światło.
Dane techniczne
| Materiał klosza | Jasny szary, opalowy, szklany |
| lumeny | 7029 lm |
| Długość | 109 |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 17 |
| Kolor Oprawy | Chrom |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Maksymalna Moc | 42W |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
