Kinkiet Wow II 11W 3CCT IP54 60cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 63.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1320lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| KOLOR | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| MOC | 11W LED |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| RODZINA LAMP | WOW |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.9kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26/27 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
