Kinkiet Wow 25W 3CCT IP54 100cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 2.17kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 21.7kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 101 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6500K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| MOC | 25W LED |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| RODZINA LAMP | WOW |
| CRI [RA] | >80 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA NETTO | 2.02kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2750lm |
