Kinkiet Wow 20W 3CCT IP54 60cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6500K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| MOC | 20W LED |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| RODZINA LAMP | WOW |
| CRI [RA] | >80 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA NETTO | 1.25kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2250lm |
| WAGA BRUTTO | 1.34kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.4kg |
