GIRLANDA PROFFESJONALNA IP44 CZARNA 22M + HAK KOŃCOWY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Girlanda zaprojektowana przez markę Eko-Light, ze względu na wysoką jakość wykonania i stopień ochrony, może być bez przeszkód instalowana w ogrodach, na tarasach czy też na altanach. Taka girlanda będzie doskonałym dopełnieniem przestrzeni, a jej światło z pewnością stworzy doskonały nastrój podczas wieczornych kolacji i spotkań ze znajomymi. Ale girlandę może bez przeszkód instalować także we wnętrzach budynków. Ten model świetnie sprawdzi się na przykład w pomieszczeniach w stylu skandynawskim lub loftowym.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 3 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 22 m |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 3.40 kg |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 55 mm |
| GWINT | E27 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
