GIRLANDA BASIC 15 METRÓW (bez żarówek)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| NOWOŚCI | 23 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 2.05kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| WAGA BRUTTO | 2.21kg |
| KOLOR | CZARNY |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 15m |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 15 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| GWINT | E27 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 6szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
