GIRLANDA PROFESJONALNA IP44 CZARNA 5M + HAK KOŃCOWY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Girlanda zaprojektowana przez markę Eko-Light, ze względu na wysoką jakość wykonania i stopień ochrony, może być bez przeszkód instalowana w ogrodach, na tarasach czy też na altanach. Taka girlanda będzie doskonałym dopełnieniem przestrzeni, a jej światło z pewnością stworzy doskonały nastrój podczas wieczornych kolacji i spotkań ze znajomymi. Ale girlandę może bez przeszkód instalować także we wnętrzach budynków. Ten model świetnie sprawdzi się na przykład w pomieszczeniach w stylu skandynawskim lub loftowym.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.6 kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1 kg |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 55 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 6.5 m |
| KOLOR | CZARNY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E27 |
