Conti lampa sufitowa plafon 3x15W GU10 / 93-28396
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Głębokość | 32 cm |
| Trzonek | GU10 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł + trzonek | 0xGU10 |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, klosz aluminiowy |
| Wymiary | 15x32x32 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 32 cm |
