Conti lampa sufitowa 2x15W GU10 / 92-28372
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł + trzonek | 2xGU10 |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, klosz aluminiowy |
| Wymiary | 15x34x5,5 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 5,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Trzonek | GU10 |
| Led zintegrowany | Nie |
