Conti kinkiet lampa ścienna 1x15W GU10 / 91-28365
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Głębokość | 5,5 cm |
| Trzonek | GU10 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł + trzonek | 0xGU10 |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, klosz aluminiowy |
| Wymiary | 13x16x5,5 |
