Arma Solar ARS-500SL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa solarna Arma ARS-500SL
ARMA ARS-500SL to nowoczesna, lampa stojąca solarna, wyposażona w panel słoneczny 1,5V, dzięki któremu lampa nie potrzebuje dodatkowego źródła energii.
Słupki doskonale sprawdzą się przy ścieżkach, drodze dojazdowej do posesji, a także jako dodatkowe oświetlenie na większym tarasie. Oprawa wykonana jest z aluminium i pokryta jest lakierem proszkowym odpornym na działania UV, ma także wysoki stopień IP65, co czyni je odporną na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
Lampy dostępne są w kolorze ciemny popiel (RAL7016).
W oprawie zostało zastosowane źródło światła LED o mocy 2W, bateria o pojemności 2200mAh, a także czujnik zmierzchu oraz ruchu o zasięgu do 5 metrów oraz kącie detekcji 120 stopni.
Lampa zaświeca się po zapadnięciu zmierzchu i działa w trzech trybach, które można wybrać za pomocą przycisku znajdującego się obok klosza.
1. W trybie pierwszym lampa świeci delikatnym światłem (około 15% mocy), a po wykryciu ruchu zapala się pełnym światłem.
2. Po wybraniu trybu drugiego, lampa świeci na połowę swojej mocy niezależnie od czujnika ruchu.
3. W trybie trzecim lampa świeci tylko po wykryciu ruchu pełnym światłem.
Długość świecenia lampy jest uzależniona od stopnia naładowania baterii oraz od wybranego trybu. Przy pełnym naładowaniu baterii lampa świeci w trybie:
1. ~400 cykli wykrycia ruchu
2. ~14 godzin
3. ~500 cykli wykrycia ruchu
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 2W |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło |
| Głębokość | 8,6 cm |
| Ilość źródeł światła | LED 2W |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 85lm |
