Arma AR-500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa stojąca Arma AR-500
ARMA AR-500 to nowoczesny słupek oświetleniowy, wyposażony w źródło światła LED o mocy 9W, który emituje światło o neutralnej barwie (4000K).
Wąskie ramiona lampy oraz LED wbudowany w górną ramkę, nadają oprawie oryginalny charakter i pozwalają na tworzenie wielu ciekawych aranżacji. Słupki doskonale sprawdzą się przy ścieżkach, drodze dojazdowej do posesji, a także jako dodatkowe oświetlenie na większym tarasie.
W serii lamp ARMA oprócz powyższej lampy stojącej, występuję również kinkiet zewnętrzny. Obie lampy wykonane są z aluminium i pokryte są lakierem proszkowym odpornym na działania UV, mają także wysoki stopień IP65, co czyni je odpornymi na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
Lampy dostępne są w kolorze ciemny popiel (RAL7016).
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 9W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 8,6 cm |
| Ilość źródeł światła | LED 9W, 230V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 360lm |
