Arma AR-K100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet zewnętrzny Arma AR-K100
ARMA AR-K100 to nowoczesny kinkiet zewnętrzny, wyposażony w źródło światła LED o mocy 9W, który emituje światło o neutralnej barwie (4000K).
Lekka konstrukcja lampy z wąskimi ramionami oraz LED wbudowany w ramkę sprawiają, że lampa znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Kinkiety świetnie sprawdzą się na tarasie, balkonie albo przed wejściem do budynku oświetlając drzwi i ścieżkę lub schody do nich prowadzące.
W serii lamp ARMA oprócz powyższej lampy elewacyjnej, występuję również słupek oświetleniowy. Obie lampy wykonane są z aluminium i pokryte są lakierem proszkowym odpornym na działania UV, mają także wysoki stopień IP65, co czyni je odpornymi na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
Lampy dostępne są w kolorze ciemny popiel (RAL7016).
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | LED 9W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Ilość źródeł światła | LED 9W, 230V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 210lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 8,6 cm |
