Żyrandol klasyczny z abażurem ALFA ROKSANA WHITE 3 X E14 I 18534
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol klasyczny z abażurem ALFA ROKSANA WHITE 3×E14 | 18534
Klasyczny żyrandol ALFA ROKSANA WHITE z eleganckim abażurem to stylowe i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale dopełni aranżację salonu, jadalni lub sypialni. Jasna kolorystyka i ponadczasowa forma nadają wnętrzu lekkości oraz elegancji, a abażur subtelnie rozprasza światło, tworząc przyjemną i przytulną atmosferę. Model wyposażony jest w trzy źródła światła E14 (żarówki nie są w zestawie), co pozwala dobrać odpowiednią moc i barwę światła do indywidualnych potrzeb. Solidne wykonanie oraz estetyczne wykończenie sprawiają, że żyrandol jest nie tylko praktycznym źródłem światła, ale także efektownym elementem dekoracyjnym wnętrza.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 3 x E14 |
| Wysokość | 64 cm |
| Źródło światła | E14 LED |
| Szerokość | 50 cm |
| Kolor podstawy | Biały antyczny |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | beżowy |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Materiał korpusu | metal |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 50 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Wysokośc regulowana | tak |
