Żyrandol ALFA ROKSANA ZŁOTA 3x E14 64cm | 16074
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancki żyrandol ALFA ROKSANA w złotym wykończeniu łączy klasyczny styl z funkcjonalnym oświetleniem, wprowadzając do wnętrza luksusowy i przytulny klimat. Wyposażony w trzy źródła światła E14 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i przyjemne oświetlenie oraz możliwość dopasowania mocy i barwy światła do Twoich potrzeb. Średnica 64 cm sprawia, że żyrandol doskonale sprawdzi się w większych pomieszczeniach, takich jak salon, jadalnia czy przestronny przedpokój, stając się efektownym centralnym punktem wnętrza. Złote wykończenie i klasyczny design nadają elegancji, a solidna konstrukcja gwarantuje trwałość i stabilność użytkowania.
Dane techniczne
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Barwa klosza | biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość | 64 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Wysokośc regulowana | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E14 LED |
| Wysokość | 64 cm |
| Kolor podstawy | patyna |
| Szerokość | 64 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
