VITORIA lampa wisząca sufitowa 4x40W E14 / 34-44884
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | patynowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, abażur tkanina/PCV |
| Ilość źródeł + trzonek | 4xE14 |
| Wysokość | 110 cm |
| Wymiary | 110x70x70 |
