VITORIA kinkiet ścienny 1x40W E14 / 21-44877
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | patynowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | podstawa stalowa, abażur tkanina/PCV |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE14 |
| Wysokość | 36 cm |
| Wymiary | 36x22x17 |
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
