Tytan II TN-HEAD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | LED 50 W, 230 V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 4486 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000 K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 50 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło hartowane |
| Głębokość | 55 cm |
