Lampa ogrodowa Tytan II TN-2900
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tytan II TN-2900 to nowoczesna lampa masztowa o imponującej wysokości 290 cm, zaprojektowana z myślą o trwałości i funkcjonalności w różnych warunkach zewnętrznych. Dzięki stopniowi ochrony IP65, oprawa jest odporna na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, co zapewnia jej niezawodność i długowieczność.
Lampa jest wyposażona w wbudowane źródło światła LED o mocy 50W, które generuje strumień świetlny o wartości 4486 lm i emituje przyjemne ciepłe światło o barwie 3000K. Dzięki temu idealnie rozświetla przestrzeń, tworząc miłą atmosferę.
Maszt oprawy wykonany jest z ocynkowanej stali, co gwarantuje odporność na korozję, natomiast elegancka głowica lampy jest zrobiona z aluminium i wyposażona w trwały szklany klosz. Dodatkowo, możliwość regulacji pochylenia głowicy umożliwia precyzyjne dostosowanie kierunku oświetlenia do indywidualnych potrzeb.
Lampa Tytan II TN-2900 doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach, takich jak oświetlenie ogrodów, parków, parkingów, ulic w osiedlach mieszkaniowych oraz terenów przemysłowych.
Lampy Tytan II należy mocować do utwardzonej powierzchni, można do tego wykorzystać odpowiedni fundament betonowy, w tym przypadku jest to Fundament Maxi lub Fundament Maxi Kwadrat.
Tytan II TN-2900 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają solidnego i wydajnego rozwiązania oświetleniowego.
WYSYŁKA:
Z uwagi na ponadgabarytowy rozmiar paczki, nie pokrywamy kosztów transportu masztu bez względu na wartość zamówienia.
- koszt wysyłki jednej sztuki to 140 zł
- koszt wysyłki dwóch lub więcej sztuk wyceniany jest indywidualnie
Dane techniczne
| Wysokość | 290 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 50 W, 230 V |
| Materiał korpusu | słup - stal ocynkowana lakierowana proszkowo głowica - odlew aluminiowy klosz - szkło hartowane |
| Głębokość | 55 cm |
| Ilość źródeł światła | LED 50 W, 230 V |
| lumeny | 4486 lm |
| KOLOR | ciemny popiel |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000 K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
