Tordi - Lampa wisząca PND-94721-2A-MLTI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Tordi PND-94721-2A-MLTI – Nowoczesny design z ceramiką
Lampa wisząca Tordi PND-94721-2A-MLTI to wyjątkowa oprawa oświetleniowa, która łączy w sobie nowoczesny design z elementami ceramiki. Charakteryzuje się nieregularnym, wielobarwnym kloszem, który nadaje wnętrzu artystyczny i designerski akcent.
Dane techniczne
| Wysokość | 20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Maksymalna Moc | 18W |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| lumeny | 2208 lm |
| kelwiny | 3000K |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
