Tordi - Kinkiet WL-94721-1A-GRN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Tordi WL-94721-1A-GRN marki Italux to elegancka i funkcjonalna lampa ścienna, która doskonale komponuje się w nowoczesnych i eklektycznych wnętrzach. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak metal, szkło i ceramika, gwarantuje trwałość oraz wyjątkowy efekt wizualny.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| kelwiny | 3000K |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 34,6 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| Maksymalna Moc | 8W |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| lumeny | 903 lm |
