Sonte - Lampa wisząca PND-24352-40W-AB-AMB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Sonte PND-24352-40W-AB-AMB to elegancka propozycja łącząca nowoczesną formę z efektownym, bursztynowym szkłem. Wykończenie w kolorze antycznego mosiądzu (AB) podkreśla jej styl i dodaje całości luksusowego charakteru. To model o większej mocy — 40W — zapewniający wyraźne, równomierne oświetlenie.
-
Design: nowoczesny z nutą klasycznej elegancji; antyczny mosiądz + szkło w kolorze amber
-
Źródło światła: wbudowany moduł LED 40W, energooszczędny i trwały
-
Materiał: metal + szkło
-
Zastosowanie: salon, jadalnia, kuchnia, przestrzenie reprezentacyjne
-
Efekt: ciepłe, dekoracyjne światło tworzące przytulny nastrój
Sonte PND-24352-40W-AB-AMB to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują efektownej, nastrojowej lampy o większej mocy i wyjątkowej stylistyce.
Dane techniczne
| Gwarancja | 5 lat |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Maksymalna Moc | 40W |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 20 |
| lumeny | 5094 lm |
| Szerokość | 20 |
| kelwiny | 3000K |
| Materiał klosza | Bursztynowy, szklany |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 75 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
