Sonte - Lampa wisząca PND-24352-36W-BK-SG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Sonte PND-24352-36W-BK-SG to elegancka i nowoczesna oprawa, która wyróżnia się połączeniem czarnego wykończenia z dymionym szkłem. Jej subtelnie przyciemniany klosz (smoked glass) tworzy nastrojowy efekt świetlny, nadając wnętrzu charakteru i głębi.
-
Design: nowoczesny, minimalistyczny; czarna podstawa + szkło przydymione
-
Źródło światła: wbudowany moduł LED 36W, gwarantujący energooszczędne i jednolite oświetlenie
-
Materiał: metal + szkło
-
Zastosowanie: salon, jadalnia, kuchnia, przestrzenie nad stołem lub wyspą
-
Efekt: eleganckie, stonowane światło budujące przyjemny klimat
Sonte PND-24352-36W-BK-SG to stylowa propozycja dla osób, które cenią nowoczesną formę oraz efektowne, ale subtelne oświetlenie.
Dane techniczne
| Gwarancja | 5 lat |
| Kolor Oprawy | Czarny mat |
| NAPIĘCIE | 230V |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Maksymalna Moc | 36W |
| Wysokość | 20 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Szerokość | 20 |
| lumeny | 4425 lm |
| Materiał klosza | Szary dymiony, szklany |
| kelwiny | 3000K |
| Długość | 74 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
