Slim Magnetic Track Szyna Natynk Czarny 200cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | 24V |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 2000mm |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.6kg |
| KOLOR | CZARNY |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.5kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.58kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 6mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
