Slim Magnetic Track Szyna Natynk Biały 100cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 6mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | 24V |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.8kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.29kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
