Sevil - Lampa wisząca PND-34403-5-HBR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Sevil PND-34403-5-HBR – elegancja w złocie
Lampa wisząca Sevil PND-34403-5-HBR od producenta Italux to nowoczesna oprawa oświetleniowa, która łączy w sobie minimalistyczny design z funkcjonalnością. Pięć złotych, geometrycznych kloszy w kształcie diamentu tworzy efektowną kompozycję, idealną do nowoczesnych wnętrz.
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 25W |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| MATERIAŁ | Stal, akryl |
| lumeny | 1288 lm |
| Wysokość | 12,5 |
| kelwiny | 3000K |
| Szerokość | 12,5 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 89 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwarancja | 5 lat |
