Sevil - Lampa wisząca PND-34403-3V-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Sevil PND-34403-3V-BK – nowoczesna elegancja w czerni
Lampa wisząca Sevil PND-34403-3V-BK od producenta Italux to nowoczesna oprawa oświetleniowa, która łączy w sobie minimalistyczny design z funkcjonalnością. Trzy czarne, geometryczne klosze w kształcie diamentu tworzą efektowną kompozycję, idealną do nowoczesnych wnętrz.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Maksymalna Moc | 15W |
| MATERIAŁ | Stal, akryl |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 50 |
| lumeny | 1068 lm |
| Materiał klosza | Czarny mat |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Średnica | 12,5 |
| Kolor Oprawy | Czarny mat, chrom |
