SUGURI A czarna lampa sufitowa w rozmiarze M
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość | 82cm |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Szerokość | 90cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Głębokość | 15cm |
| Źródło światła | G9 LED |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Maksymalna Moc | 4 x 12W |
